پیام فرستادن
خانه

Zhejiang Yalong Valves Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Zhejiang Yalong Valves Co. ، Ltd در سال 1999 تاسیس شده است ، در یوهوان (شهر سوپاپ ها) ، استان ژجیانگ واقع شده است.با مساحت بیش از 35000 متر مربع ، اکنون بیش از 150 کارمند بسیار آموزش دیده از جمله 40 ستون فقرات فنی استخدام می کنیم.

 

تحت هدایت رئیس آقای لی ، سوپاپ Yalong از یک کارگاه فردی به یک تولید کننده متوسط ​​تبدیل شده است.از زمان توسعه طولانی مدت ، Yalong دارای تجربه غنی در تولید و طراحی شیرآلات است.این مجموعه مدیریت توسعه ، طراحی ، تولید و فروش دارد.ما انواع شیرآلات برنجی از هر اندازه را تولید می کنیم ، از جمله دریچه های دروازه ای ، شیرهای توپی ، شیرهای توقف ، شیرهای چک ، شیرهای شناور ، شیر صافی و غیره. محصولات ما هم در بازار خارجی و هم در بازار داخلی مورد استقبال قرار می گیرند.به غیر از شیرآلات برنجی ، ما لوله های لوله کشی و سایر تجهیزات بهداشتی را نیز تولید کردیم.ما کیفیت را حیات حیاتی شرکت خود و از اهمیت فوق العاده ای می دانیم.در حالی که ما سرمایه گذاری در تولید تجهیزات را افزایش می دهیم ، ماشین بازرسی پیشرفته را نیز خریداری می کنیم.علاوه بر این ، ما از متخصصان شرکت های مشاور مدیریت معروف دعوت می کنیم که به همه کارکنان آموزش دهند تا کیفیت مدیریت را در تولید افزایش دهند.در بازار بهره برداری ما شخصیت مدیریت برند خود را حفظ می کنیم.

 

ما با بازاریابی و خدمات خوب بازار خود را برنده می شویم.اعتقاد شرکت "اول کیفیت و ارائه بهترین خدمات" است.در این سال ها نوآوری مدیریتی ، نوآوری فناوری ، نوآوری کانال و نوآوری خدمات را ادامه می دهیم.هدف ما این است که یالونگ را در آینده نزدیک به عنوان تولید کننده شیرآلات برتر معرفی کنیم.

 

شیر Yalong ، کلاسیک و بادوام ، ارزش اعتماد شما را دارد!

 

استقبال از مشتریان از سراسر جهان برای همکاری برنده ؛دست به دست هم دهید تا آینده بهتری ایجاد کنید

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ژوئن ، 1999 ،

 

جزیره یوهوان را انتخاب کرد که در جنوب شرقی استان ژجیانگ ، چین قرار دارد به دلیل آب و هوای کارآفرینی قوی با پشتیبانی نسبتاً کامل از زنجیره صنعت و مهندسان فنی عالی ، به عنوان اولین پایگاه پردازش خود قرار دارد.در آغاز تاسیس ، یالونگ ساخت شیرآلات بادوام را ماموریت خود دانست.

 

مه 2007

 

یالونگ از یک کارگاه فردی به یک تولید کننده بزرگ تبدیل شد. ما به صنعتی بینگنگ نقل مکان می کنیم. منطقه کارخانه افزایش یافت.یک سال خاص است.

 

از زمان توسعه طولانی مدت ، Yalong دارای تجربه غنی در تولید و طراحی شیرآلات است. و ما یک سیستم مدیریت کامل و کامل ، از جمله توسعه ، طراحی ، تولید و فروش داشته ایم.

 

نوامبر 2008

یالونگ گواهینامه ISO 9001 ، ISO 4001 را تصویب کرد و یک سیستم علمی و کارآمد از مدیریت مدرن شرکت ایجاد کرد

ژانویه ، 2015

یالونگ توسط ممیزی Bureau Veritas از QSA ، استاندارد SER ، ارزیابی امنیت عبور کرد. سپس ما با Home Depot همکاری می کنیم.

سپتامبر 2017

یالونگ در سیستم ERP خریداری کرد که این امر فرایندهای داخلی کار و فرآیند مدیریت را سیستماتیک ، اطلاعاتی ، خودکار می کرد.در جولای 2018 ، یالونگ به طور کامل روند مکانیسم تولید ناب را درک کرد.

 

 

 

 

 

Zhejiang Yalong Valves Co., Ltd Zhejiang Yalong Valves Co., Ltd Zhejiang Yalong Valves Co., Ltd Zhejiang Yalong Valves Co., Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : یالونگ

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 10000000-12000000

سال تاسیس : 1999

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Zhejiang Yalong Valves Co., Ltd گواهینامه ها چین Zhejiang Yalong Valves Co., Ltd گواهینامه ها چین Zhejiang Yalong Valves Co., Ltd گواهینامه ها